Wykaz sołtysów


Nazwa sołectwa i miejscowości

Imię i nazwisko sołtysa w III kadencji w latach 1998-2002

Imię i nazwisko sołtysa w IV kadencji w latach 2003-2006

Imię i nazwisko sołtysa w V kadencji w latach 2007-2010

Imię i nazwisko  sołtysa w VI kadencji w latach 2011-2014

Imię i nazwisko sołtysa w VII kadencji

2015-2018

Czechy Orlańskie

Masalski Włodzimierz
Czechy Orlańskie

Masalski Włodzimierz
Czechy Orlańskie

Masalski Włodzimierz
Czechy Orlańskie

Masalski Włodzimierz
Czechy Orlańskie

Agnieszka Daniluk
Czechy Orlańskie 58 kom.696662590

Długi Bród
(Zabagonie, Piaski, Jakubowo)

Karpiuk Andrzej
Zabagonie

Karpiuk Andrzej
Zabagonie

Karpiuk Andrzej
Zabagonie

Chmara Marek
Długi Bród

Chmara Marek
Długi Bród 25
kom.605341494

Dubicze Cerkiewne

Marczuk Maria 
Dubicze Cerkiewne

Kulik Piotr
Dubicze Cerkiewne

Helena Bielewiec
Dubicze Cerkiewne

Kiryluk Irena
Dubicze Cerkiewne

 

Kiryluk Irena
Dubicze Cerkiewne
ul. Parkowa 8
tel.(85) 685 20 75

Górny Gród
(Klakowo, Nikiforowszczyzna, Wygon)

Filipowicz Nina
Górny Gród

Filipowicz Nina
Górny Gród

Filipowicz Nina
Górny Gród

Piotr Kwaśniewski
Wygon

Wiktor Kendyś
Hajnówka ul. Sowia 5
kom.696147988

Grabowiec

Wasiluk Jan
Grabowiec

Szymaniuk Irena
Grabowiec

Szymaniuk Irena
Grabowiec

Szymaniuk
IrenaGrabowiec

Szymaniuk Irena
Grabowiec 73 
kom. 507293528

Istok

Timofiejuk Mikołaj
Istok

Lunda Piotr
Istok

Kot Michał
Istok

Kot
MichałIstok

Ewa Guryn
Istok 10
Tel.(85 )685 30 36

Jagodniki
(Siemiwołoki)

Surel Jan
Jagodniki

Surel Jan
Jagodniki

Surel Jan
Jagodniki

Skiepko Jan
Jagodniki

Skiepko Jan
Jagodniki 36a
kom.501096253

Jelonka

Chmiel Jan
Jelonka

Chodakowski Mirosław
Jelonka

Niczyporuk Mirosław 
Jelonka

Niczyporuk Halina
Jelonka

Niczyporuk Halina
Jelonka 16
(85) 685 22 87

Koryciska

Mikulicz Leon
Koryciska

Mikulicz Leon
Koryciska

Mikulicz Leon
Koryciska

Mikulicz Leon
Koryciska

Mikulicz Leon
Koryciska 7
tel. (85)685 30 73

Rutka

Leoniuk Mikołaj
Rutka

Leoniuk Jan
Rutka

Leoniuk Jan
Rutka

Leoniuk Jan
Rutka

Leoniuk Mikołaj
Rutka 10
tel. (85) 685 20 16

Stary Kornin

Charytoniuk Jan
Stary Kornin

Charytoniuk Jan
Stary Kornin

Charytoniuk Jan
Stary Kornin

Charytoniuk Anna
Stary Kornin

Charytoniuk Anna
Stary Kornin 45a

kom.535150171

Starzyna
(Bobinka, Jodłówka)

Klimiuk Wiktor
Starzyna

Klimiuk Wiktor
Starzyna

Halina Boguń
Starzyna

Halina Boguń
Starzyna

Halina Boguń
Starzyna 7
kom.796067731
tel.(085)685 21 29

Tofiłowce

Rybak Mikołaj
Tofiłowce

Rybak Mikołaj
Tofiłowce

Rybak Mikołaj
Tofiłowce

Rybak Mikołaj
Tofiłowce

Rybak Mikołaj
Tofiłowce

Werstok

Czykwin Anatol
Werstok

Czykwin Anatol
Werstok

Czykwin Anatol
Werstok

Czykwin Anatol
Werstok

Czykwin Anatol
Werstok

Wiluki
(Krągłe - "Krugłe")

Sajewicz Nina
Wiluki

Sajewicz Nina
Wiluki

Sajewicz Nina
Wiluki

Sajewicz Tomasz
Wiluki

Sajewicz Tomasz
Wiluki

Witowo
(Pasieczniki Małe, Kraskowszczyzna)

Pietruczuk Teodor
Witowo

Pietruczuk Teodor
Witowo

Korch Wieczysław
Witowo

Korch Wieczysław
Witowo

Maria Niczyporuk
Witowo 65
kom. 666330172

Wojnówka

Kołbasiuk Mikołaj
Wojnówka

Kołbasiuk Mikołaj
Wojnówka

Pietroczuk-Sajewicz Jan
Wojnówka

Pietroczuk-Sajewicz Jan
Wojnówka

Pietroczuk-Sajewicz Jan
Wojnówka 2
tel. (85)685 22 02