Agroturystyka pod wiatrakiem

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszych domków w Dubiczach Cerkiewnych na niezapomniany urlop blisko natury. Na naszej posesji znajdują się domki dla gości, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, basen. To wspaniałe miejsce na wypoczynek, a także i baza wypadowa po najbliższej okolicy.

Czytaj więcej...

Czas Relaxu

Domek nad malowniczym Zalewem Orlanka w sąsiedztwie Puszczy Białowieskiej. Domek 6 osobowy: 3 pokoje (4 osobne posłania, jedna wersalka 2 osobowa + dostawka na życzenie) + łazienka (ciepła woda, prysznic) + aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (kuchenka gazowa, lodówka, zamrażarka, naczynia), w saloniku kominek.

Czytaj więcej...

Dom na Starym Gościńcu TISZYNA

Nasz dom znajduje się na Podlasiu, we wsi Rutka, w gminie Dubicze Cerkiewne na skraju Puszczy Białowieskiej przy dawnym trakcie prowadzącym z Bielska Podlaskiego do Kamieńca (na Białorusi). Najstarsi mieszkańcy nazywają go Starym Hostynciom (Stary Gościniec), stąd też nazwa naszego domu. Rutka położona jest w najpiękniejszym zakątku Puszczy Białowieskiej, której krasa i różnorodność urzeka przybyszów.

Czytaj więcej...

Domek w Puszczy

Dom „Halszka” wolnostojący ok. 89m2 , drewniany , ogrodzony, z garażem i dużym tarasem , ogrzewany kominkiem z rozprowadzeniem powietrznym, w pełni wyposażony, 5- pokojowy, łazienka, toaleta, kuchnia z lodówką. Jest wyjątkowo pięknie położony, blisko zbiornika wody – Zalew Bachmaty, miejsca zabaw dla dzieci i wypożyczalni rowerów wodnych

Czytaj więcej...

Domki z Bajki

Zapraszamy Państwa do spędzenia czasu przeznaczonego na odpoczynek do malowniczych Dubicz Cerkiwnych na skraju Puszczy Białowieskiej. Do dyspozycji gości oferujemy 14 miejsc w pokojach 2,3,4 osobowych.

Czytaj więcej...

Gospodarstwo agroturystyczne „KORCHI”

5 miejsc noclegowych, budynek mieszkalny 2 pokoje dwuosobowe z aneksem kuchennym z możliwością zamieszkania dla 1 osoby, możliwość wykonania na miejscu rzeźb w drewnie i korzenioplastyki, wycieczki rowerowe, przejażdżki bryczką, miejsce na ognisko, obiekt przystosowany całkowicie do przygotowania wyżywienia we własnym zakresie, położenie wśród lasów sprzyja pozyskaniu jagód, grzybów i runa leśnego

Czytaj więcej...

Gospodarstwo agroturystyczne u Czmielów

Miejscowość od niedawna jest położona w błogiej ciszy lasów Puszczy Białowieskiej, ponieważ Została wybudowana Nowa Obwodnica, która zapewnia mieszkańcom ciesze i spokój od codziennego zgiełku i szumu. Niedaleka okolica bogata jest w wiele miejsc, które warto zobaczyć. Między innymi: Białowieski Park Narodowy oraz Białowieża, Hajnówka – Muzeum Kowalstwa, Dubicze Cerkiewne- Muzeum Wsi, oraz Liczne Cerkwie Kościoły (Święta Góra Grabarka)itp.

Czytaj więcej...

Joga-Ruch-Oddech

Naszą kwaterę agroturystyczną nazwaliśmy JOGA-RUCH-ODDECH ponieważ jesteśmy zwolennikami zdrowego stylu życia i aktywnego wypoczynku , który chcemy zaszczepić naszym gościom. Oferujemy pobyt dla osób indywidualnych jak również organizujemy warsztaty jogi połączone z oczyszczaniem, nauką gotowania lub aktywnym wypoczynkiem. Ośrodek  zlokalizowany jest na granicy maleńkiej wsi Starzyna i  Puszczy Białowieskiej. Idealne miejsce do aktywnego wypoczynku. Wspaniałe krajobrazy, szlaki turystyczne – piesze i rowerowe.

Czytaj więcej...

Kwatera Romaniuków

Gospodarstwo agroturystyczne położone w Puszczy Białowieskiej, unikalnym na skalę europejską pierwotnym lesie na kresach wschodnich Rzeczypospolitej. Turysta ma do dyspozycji pobliskie rezerwaty przyrody, szlaki rowerowe, imprezy kulturalne w Werstoku i okolicy. Dużą popularnością cieszą się imprezy folklorystyczne połączone często z pokazami sztuki ludowej oraz imprezy związane z tradycjami etniczno-kulturowymi mieszkańców.

Czytaj więcej...

Kwatera Słonecznik

Jesteś zmęczony życiem w zatłoczonym, gwarnym mieście? Szukasz ciszy i spokoju w miejscu z dala od cywilizacji? Mamy cos dla Ciebie! Oto chatka „Słonecznik” w Długim Brodzie.
Wnętrze również Cię zaskoczy: nowoczesne, komfortowe, bez wyrzeczeń. Przekonasz się , że można mieszkać wygodnie, jednocześnie będąc w miejscu położonym w samym sercu Puszczy Białowieskiej.

Czytaj więcej...

Kwatera u Anny Skoworodko

Budynek jest 2 kondygnacyjny. Całe poddasze, do którego prowadzi oddzielna klatka schodowa, oddane są do użytku gościom. Do użytku gości przeznaczone są 2 łazienki na poddaszu. Do dyspozycji gości jest holl z aneksem kuchennym wyposażony w naczynia i sztućce oraz duży stół do spożywania posiłków. Z balkonu domu roztacza się widok na piękny gęsto zasadzony drzewami park.

Czytaj więcej...

Orlanka

Przedwojenny drewniany dom z sosnowych bali, ozdobiony okiennicami, narożnikami i innymi elementami tradycyjnej architektury drewnianej Podlasia. Ogrzewanie całego budynku, w tym pokoju dla gości – tradycyjnymi piecami kaflowymi. W obrębie gospodarstwa – tradycyjny wysokopienny sad, warzywnik, hodowla koni rasy huculskiej.

Czytaj więcej...

Pensjonat KORAL

Pensjonatek "KORAL" jest położony na skraju Puszczy Białowieskiej w miejscowosci Dubicze Cerkiewne. W pobliżu jest zalew na rzece Orlanka, a wokół piękne lasy, w których można zbierać grzyby. Wiele atrakcji turystycznych: zlepieńce polodowcowe, izba regionalna, zabytkowe cerkwie. To również tereny bogate kulturowo i wyznaniowo.

Czytaj więcej...

Pod Gruszą

Do dyspozycji gości : pomieszczenie kuchenne z wyposażeniem, ogródek grillowy, plac zabaw dla dzieci, miejsce ogniskowe, rowery turystyczne. Proponowane atrakcje : przejażdżki furą, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, noclegi na sianie

Czytaj więcej...

Podlaskie Siedlisko za Mostkiem

Podlaskie Nasze Siedlisko znajduje się w malowniczej wsi Tofiłowce w gminie Dubicze Cerkiewne. Jest to typowa podlaska wieś położona wśród lasów nad rzeczką Orlanka w spokojnej, cichej okolicy. Nasze Siedlisko oferuje Państwu 2 komfortowe domy gościnne. Łącznie 17 miejsc noclegowych. Domek B (parterowy) posiada 2 pokoje z łazienkami ( 3-osobowy z łóżkiem podwójnym i jednym pojedynczym i 2- osobowy z dwoma łóżkami pojedynczymi) i wspólną w pełni wyposażoną kuchnią. W pokojach jest TV.

Czytaj więcej...

U Andrzeja na Podlasiu

Budynek murowany, przeznaczony tylko dla gości. Na parterze znajduje się kuchnia, salon, łazienka i 1 pokój 2osobowy.Na poddaszu są dwa pokoje 3osobowe i jeden pokój 4osobowy, łazienka z wanną, dostęp do RTV.

Czytaj więcej...