QUESTING

 

WYPRAWY ODKRYWCÓW W REGIONIE PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

 

Wyprawa Odkrywców to skuteczna edukacja i świetna zabawa w terenie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – turystów, rodziny z dziećmi, zorganizowane grupy młodzieży szkolnej i dorosłych, mieszkańców gmin i okolic.

JAK SZUKAĆ SKARBU?

Podczas wyprawy należy uważnie czytać wiersz i postępować zgodnie z zawartymi wskazówkami, które kierują po trasie prezentując wybrany temat gry. Wykonanie zadań zawartych w poszczególnych questach umożliwi dotarcie do … skarbu. Kiedy dotrzesz do skrzyni skarbu, podziel się wrażeniami w księdze, a pieczęć odbij na swojej karcie jako dowód przejścia questu.

CO ZABRAĆ NA WYPRAWĘ?

Na każdą wyprawę zabierz ze sobą coś do pisania by notować w terenie odpowiedzi. Niezbędnymi elementami każdej wyprawy jest karta questu (ulotka) lub przewodnik. Karty questu czy przewodnik dostępne są na stronach internetowych: www.powiat.hajnowka.pl/ctrpb, www.questy.com.pl oraz w Centrum Turystyki Regionu Puszczy Białowieskiej w Hajnówce przy ul. 3 Maja 45, tel. (85) 682 4381, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a także w Wydziale Promocji i Rozwoju Starostwa w Hajnówce, pok. 4 przy ul. Zina 1, (85) 682 3046, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W Dubiczach Cerkiewnych – SZLAKIEM BŁĘKITU W DUBICZACH – Quest o tematyce kulturowej w Dubiczach Cerkiewnych.
Opiekun: Gminna Biblioteka Publiczna w Dubiczach Cerkiewnych, ul. Główna 67, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (85) 682 79 98

Więcej QUESTINGÓW na stronie internetowej: http://questy.com.pl/

źródło: Centrum Turystyki Regionu Puszczy Białowieskiej